DimaxWax Parafină cosmetică Albăstrea - DimaxWax DepiloMax Parafin Corn Flower 500 ml

Acest produs nu este comercializat de nici unul dintre partenerii noştri. Vă rugăm să alegeți din produsele de mai jos.

Puteti evalua

Descrierea produsului
Parafina este un produs îmbogățit cu nutrienți care pătrund ușor în profunzimea pielii, deoarece stratul de parafină reține căldura și umiditatea, deschizând porii pielii. Este extrem de maleabilă și aderă bine la corp, încălzind semnificativ țesuturile, ceea ce o face indispensabilă în tratarea leziunilor provocate de degerături și afecțiunilor reumatice.
Băile de parafină încălzesc articulațiile afectate, oferind un relief prelungit cu utilizare regulată. Pielea devine netedă și plăcută la atingere după terapia cu parafină, hidratând și hrănind eficient mâinile și picioarele. O baie de parafină înmoaie cuticula din jurul unghiilor, facilitând procedurile de manichiură și pedichiură.
Parafina are un miros plăcut.

Păreri

Prețurile și informațiile de pe paginile noastre sunt furnizate de magazinele partenere și au caracter informativ, unele erori pot apărea. Imaginile produselor au caracter informativ, uneori pot include niște accesorii care nu sunt mereu incluse în pachetul de baza. Informațiile aferente produsului (imagine, descriere, preț) se pot schimba fără notificare prealabilă. Compari.ro nu își asumă responsabilitate pentru eventualele greșeli.