DimaxWax Parafină cosmetică Piersic - DimaxWax DepiloMax Parafin Peach 500 ml

DimaxWax Parafină cosmetică Piersic - DimaxWax DepiloMax Parafin Peach 500 ml

+ 12,90 RON costul livrarii
Detalii de livrare la magazin
spre magazin »
makeup.ro
Descrierea produsului
Parafina este un produs îmbogățit cu nutrienți care pătrund cu ușurință în profunzimea pielii, deoarece stratul de parafină reține căldura și umiditatea, deschizând porii pielii. Este foarte maleabilă și aderă bine la corp, încălzind semnificativ țesuturile. Este indispensabilă în tratamentul leziunilor provocate de degerături și al bolilor reumatice.
Băile de parafină încălzesc articulațiile afectate, oferind o ușurare prelungită cu utilizare regulată. Pielea devine netedă și plăcută la atingere după terapia cu parafină, hidratând și hrănind superb atât mâinile cât și picioarele. O baie de parafină înmoaie cuticula din jurul unghiilor, facilitând procesul de manichiură și pedichiură.
Parafina are un miros plăcut.

Păreri
Intrebari&Raspunsuri

Prețurile și informațiile de pe paginile noastre sunt furnizate de magazinele partenere și au caracter informativ, unele erori pot apărea. Imaginile produselor au caracter informativ, uneori pot include niște accesorii care nu sunt mereu incluse în pachetul de baza. Informațiile aferente produsului (imagine, descriere, preț) se pot schimba fără notificare prealabilă. Compari.ro nu își asumă responsabilitate pentru eventualele greșeli.